شنبه 25 آذر 1396
اززمین های ضلع شمالی خوراین بندر در پشت گمرک در کارگروههای تخصصی صیانت می شود
اززمین های ضلع شمالی خوراین بندر در پشت گمرک در کارگروههای تخصصی صیانت می شود به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیلم :
محمد طاهری معاون برنامه ریزی وامورعمرانی فرمانداری شهرستان دیلم درنشست با نمایندگان سازمان بنادرودریانوردی کشورواستان گفت: زمین های ضلع شمالی خور (آبراه دریایی) این بندر در پشت گمرک برای توسعه امور بندری در نظرگرفته شده و این نقطه به هیچ وجه به اشخاص حقیقی و حقوقی واگذار نخواهد شد .
وی گفت :اداره کل بندر ودریانوردی استان متعهد شد، طرح جامع توسعه بندر را درزمین های یادشده تهیه و پس از مطالعات فازصفر(لکه گذاری) و فاز یک انجام دهد.
طاهری اضافه کرد: مدیریت شهری وشورای اسلامی شهر و حوزه معاونت عمرانی فرمانداری شهرستان متعهد شدند از زمین های یادشده در کارگروههای تخصصی صیانت کنند.
معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری دیلم اظهارکرد: اعتبار لازم برای عملیات اجرایی فاز دوم طرح لایروبی خور(آبراه دریایی) دیلم تخصیص یافته و تا پایان سال جاری آغاز خواهدشد.
وی گفت:این تصمیم در نشستی با نمایندگان سازمان بنادر و دریانوردی کشور و استان بوشهر بدنبال پیگیری های فرماندار به منظور توسعه بندر و تجارت در این شهرستان با هدف توسعه بنادر کوچک اتخاذ شد.
طاهری بیان کرد: برای فاز اول طرح لایروبی خور دیلم 160 میلیارد ریال اختصاص یافت و میزان اعتبار فاز دوم هنوز اعلام نشده است.
منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیلم    1395/4/27 01:32        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :