دوشنبه 31 اردیبهشت 1397
اززمین های ضلع شمالی خوراین بندر در پشت گمرک در کارگروههای تخصصی صیانت می شود (کدخبر: 858)
اززمین های ضلع شمالی خوراین بندر در پشت گمرک در کارگروههای تخصصی صیانت می شود به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیلم :
محمد طاهری معاون برنامه ریزی وامورعمرانی فرمانداری شهرستان دیلم درنشست با نمایندگان سازمان بنادرودریانوردی کشورواستان گفت: زمین های ضلع شمالی خور (آبراه دریایی) این بندر در پشت گمرک برای توسعه امور بندری در نظرگرفته شده و این نقطه به هیچ وجه به اشخاص حقیقی و حقوقی واگذار نخواهد شد .
وی گفت :اداره کل بندر ودریانوردی استان متعهد شد، طرح جامع توسعه بندر را درزمین های یادشده تهیه و پس از مطالعات فازصفر(لکه گذاری) و فاز یک انجام دهد.
طاهری اضافه کرد: مدیریت شهری وشورای اسلامی شهر و حوزه معاونت عمرانی فرمانداری شهرستان متعهد شدند از زمین های یادشده در کارگروههای تخصصی صیانت کنند.
معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری دیلم اظهارکرد: اعتبار لازم برای عملیات اجرایی فاز دوم طرح لایروبی خور(آبراه دریایی) دیلم تخصیص یافته و تا پایان سال جاری آغاز خواهدشد.
وی گفت:این تصمیم در نشستی با نمایندگان سازمان بنادر و دریانوردی کشور و استان بوشهر بدنبال پیگیری های فرماندار به منظور توسعه بندر و تجارت در این شهرستان با هدف توسعه بنادر کوچک اتخاذ شد.
طاهری بیان کرد: برای فاز اول طرح لایروبی خور دیلم 160 میلیارد ریال اختصاص یافت و میزان اعتبار فاز دوم هنوز اعلام نشده است.
منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیلم    1395/4/27 01:32        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )