پنجشنبه 02 اسفند 1397
پیام مشترک فرماندار و امام جمعه شهرستان دیلم به مناسبت هفته دولت (کدخبر: 1102)
پیام مشترک فرماندار و امام جمعه شهرستان دیلم به مناسبت هفته دولت به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیلم :

در این پیام مشترک آمده است

رئیس جمهور منتخب مردم است وباید کرامتش حفظ شود وبه فعالیت خود ادامه دهد.                                                                               
مقام معظم رهبری

 با سلام وادای احترام به پیشگاه حضرت مهدی موعود (عج) وصلوات برروح پاک شهدا وامام شهدا به خصوص شهدای والامقام رجایی وباهنر،با آرزوی صحت ،سلامتی وطول عمربا خیر وبرکت برای مقام معظم رهبری وتوفیقات روز افزون برای ریاست محترم جمهور.
هفته اول شهریور ماه، که با نام و یاد شهیدان والا مقام"رجایی" و " باهنر" مزین به هفته دولت نامگذاری شده فرصتی برای سرمشق قراردادن راه، روش و منش این عزیزان در زمینه خدمت رسانی بی منت و خالصانه به مردم بزرگ ، صبور ومقاوم ایران اسلامی است.
دولتمردانی که با ایمان، عقلانیت، عشق، ساده زیستی و خدمت صادقانه ، خالصانه و خاضعانه برای همیشه تاریخ ، الگوی راستین و اسوه خدمتگزاری بی منت به مردم فهیم و ایثارگر میهن اسلامی شدند.
همزمانی هفته دولت با دهه ولایت وامامت ومزین شدن آن با اعیاد سعید قربان وغدیرخم فرصتی مناسب جهت ارائه خدمات رسانی با محوریت ایجاد امید ونشاط مضاعف به جامعه می باشد .
ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای والا مقام دولت و بویژه شهیدان رجایی و با هنر ، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولت مردان و کارمندان خدوم و متعهد و بویژه کارمندان و کارگزاران دولت در شهرستان  دیلم تبریک عرض نموده و موفقیت دولت تدبیر و امید را در راستای تحقق آرمانهای بلند حضرت امام خمینی (ره ) و مقام معظم رهبری از درگاه خداوند متعال مسئلت می نماییم.
   1397/6/2 09:17        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )