شنبه 04 خرداد 1398
خدمات دولت تدبیر وامید در توسعه فضاهای ورزشی این شهرستان چشمگیر است (کدخبر: 1097)
خدمات دولت تدبیر وامید در توسعه فضاهای ورزشی این شهرستان چشمگیر است فرماندار شهرستان دیلم درآیین تجلیل ازتیم هندبال دیلم بعنوان نائب قهرمان استان گفت : حمایت از توسعه ورزش باهدف سلامت و ایجاد نشاط و امید در جامعه مورد توجه است
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیلم :
 عبدالامیر قاسمی در آیین تجلیل از تیم هندبال نوجوانان این شهرستان گفت : خدمات دولت تدبیر وامید در توسعه فضاهای ورزشی این شهرستان چشمگیر است.
وی اظهارداشت : احداث خوابگاه ورزشکاران و تعویض کف پوش سالن ورزشی شهید ناطق زاده دیلم، اجرایی شدن سالن ورزشی روستای عامری و چمن های مصنوعی گوشه ای از خدمات دولت در عرصه ورزش این شهرستان است.
قاسمی اضافه کرد : در هفته دولت امسال با افتتاح سیستم روشنایی زمین چمن استادیوم ورزشی این شهر یکی از مطالبه های دیرینه فوتبالیست ها محقق می شود.
فرماندار دیلم گفت: بهره برداری از سالن چندمنظوره بانوان و کشتی این شهر نیز در اولویت قرار گرفته و تلاش خواهیم کرد تا پایان سال جاری تکمیل شود.
وی بر همکاری و حمایت نهادها بویژه شوراهای اسلامی شهر و روستا از تیم های ورزشی شهرستان تاکید کرد و افزود: حمایت از توسعه ورزش باهدف سلامت و ایجاد نشاط و امید در جامعه مورد توجه است.
در این آیین از کادرفنی و بازیکنان تیم هندبال نوجوانان دیلم که موفق به نایب قهرمانی استان بوشهر و سهمیه حضور در رقابت های کشوری را کسب کردند تجلیل شد.
   1397/5/14 16:39        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )