پنجشنبه 02 اسفند 1397
دستگاه های اجرایی پروژه ها را در زمان مشخص شده به اتمام برسانند (کدخبر: 1087)
دستگاه های اجرایی پروژه ها را در زمان مشخص شده به اتمام برسانند به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیلم :
عبدالکریم گراوند یکشنبه شب درنشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان درشهرستان دیلم گفت :نرخ بیکاری 20 درصدی در شهرستان دیلم به رغم ظرفیت های فراوان از جمله گردشگری و دریا قابل قبول نیست.
وی عنوان داشت :به عنوان کارگزاران نظام وظیفه داریم برای حل مشکل بیکاری و اشتغال مردم گام های اساسی و کارشناسی شده برداریم.
وی با تاکید بر تبیین سند جامع شهرستان دیلم درتمام حوزه ها، افزود: این شهرستان درحوزه شیلات، کشاورزی و گردشگری دارای ظرفیت های بالقوه است.
استاندار بوشهر اظهارداشت:با هدف تسریع درخدمات رسانی به مردم به تمامی پروژه هایی که برای هفته دولت ودهه فجرسالجاری هدف گذاری شده اند اعتبارات لازم تخصیص داده خواهد شد.
وی افزود: دستگاه های اجرایی که پروژه ها را در زمان مشخص شده به اتمام برسانند اعتبارات لازم تزریق خواهد شد ، درغیراین صورت درتخصیص اعتبارات جدید ، تجدید نظر می شود.
گراوند با بیان اینکه اعتماد مردم نسبت به دولت را باید حفظ کرد،افزود: سیاست شورا و کمیته برنامه ریزی استان اتمام پروژه ها تنها در زمان معین شده است.
استاندار بوشهر گفت: باتوجه به وضعیت خشکسالی کشور و استان بوشهر ، جهت نیاز آب مصرفی شرکت نفت فلات قاره بهرگان و درصورت نیاز به شهرستان دیلم ، مجوز لازم برای احداث آب شیرین کن پنج هزارمترمکعبی در بخش امام حسن با کمک وزارت نیرو و بخش خصوصی صادر خواهد شد.
گراوند ادامه داد:از خیرین شهرستان دیلم به عنوان انسان های مسئولیت شناس که با اقدامات خیرخواهانه درحوزه های مختلف قدم برمی دارند تقدیر می شود و باید از ظرفیت آنان برای اشتغال نیز استفاده شود .
استاندار بوشهر در سفرعصر یکشنبه به شهرستان دیلم با محوریت توسعه طرح های عمرانی از چندین طرح بازدید و با مردم ملاقات عمومی برگزار کرد.
   1397/5/1 23:16        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )