سه شنبه 28 اسفند 1397
شهرستان دیلم در 1400 به نقطه مطلوب بهداشتی می رسد (کدخبر: 1063)
شهرستان دیلم در 1400 به نقطه مطلوب بهداشتی می رسد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیلم :
 محمد طاهری سرپرست فرمانداری شهرستان در نشست با کارکنان شبکه بهداشت ودرمان این شهرستان گفت : تلاش همه جانبه اعم از مجموعه دولت ، نماینده مجلس ، ائمه جمعه وبویژه خیرین سلامت دراین حوزه لازم و اثرگذار است.
وی بیان داشت : با روی کار آمدن دولت تدبیر وامید و اجرایی شدن طرح تحول نظام سلامت گام های موثری در این حوزه صورت گرفت که برطرف شدن دغدغه اصلی مردم کشور در پرداخت هزینه های سنگین درمان یکی از آثار ارزشمند این طرح است.
سرپرست فرمانداری با تاکید بر برنامه تدوین شده سلامت این شهرستان افزود: درصورتیکه در حوزه سلامت اقدام پیشگیرانه در برابر بیماری ها و فرهنگ سازی انجام نگیرد ، هزینه ها در این حوزه افزایش می یابد.
وی ساماندهی دستفروشان دوره گرد را قابل اهمیت دانست و بیان کرد : با همکاری شورای اسلامی شهر وشهرداری بازارعرضه محصولات دریایی احداث خواهد شد.
طاهری افزود: فضای مجازی فرصت مناسبی جهت انعکاس اخبار و رویدادها است که در این ارتباط مسئولان خبرگزاری ها وبویژه کانال های خبری از ارایه هرگونه درج خبر بدون موثق که باعث تشویش اذهان عمومی، ناامیدی و رعب در جامعه شود پرهیز کنند.
سرپرست شبکه بهداشت ودرمان دیلم هم گفت: اجرای طرح تاثیر گذار پرسشگری عوامل قلب وعروقی در این شهرستان نتایج درخوری بدنبال خواهد داشت
 
منبع :  روابط عمومی    1397/2/4 21:50        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )