پنجشنبه 02 اسفند 1397
پیام مشترک امام جمعه وفرماندار شهرستان دیلم به مناسبت دهه مبارک فجر (کدخبر: 1052)
پیام مشترک امام جمعه وفرماندار شهرستان دیلم به مناسبت دهه مبارک فجر پیام مشترک فرماندار وامام جمعه شهرستان دیلم بمناسبت دهه فجر
به نام خدایی که رحمتش بی انتهاست ومهربانی اش همیشگی
 
بی شک پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن ماه 57 با هدایت و رهبری حضرت امام خمینی (ره )،
سرآغاز طلوع خورشيد درخشان جمهوری اسلامی و تبلور شکوه و عظمت نهضتي مبتنی بر تعالیم نبوی بود كه با تدبیروبردباری،درخت شكوه و عزتمندی آن هر روز پربار تر و تنومند تر می ‌شود .

انقلاب اسلامی  ودیعه ای است الهی که خداوند بر ما منت گذاشت و لایق دانست که آن را در میان همه نسل ها به نسل حاضر ودر میان همه جوامع و ملت ها به ملت ما سپرده تا درحفظ و گسترش آرمان های آن بکوشیم و با تمام توان از ارزش های آن پاسداری کنیم.
در طول سال های عمر پر بار و با عظمت انقلاب اسلامی علی رغم انواع تهدیدها، تحریم ها، جنگ نابرابر تحمیلی و بویژه ناآرامی های اخیر در کشورکه دشمنان قصد داشتند مردم را از نظام و انقلاب ناامید کنند، ولی ملت غیورونستوه ایران مجدا پاسخ محکمی به آنان دادند وبا آرمان های امام راحل (ره) ومنویات مقام عظمای ولایت بیعت نمودند.
همزمانی دهه فجر با ایام فاطمیه ومزین شدن طلیعه آن به نام حضرت صدیقه طاهره (س) نه تنها موجب محدودیت دربرنامه های بزرگداشت دهه فجر نخواهد شد بلکه بستر مناسب تری را برای رائه پیام معنوی انقلاب اسلامی فراهم می کند .
با توسل به درگاه احدیت ، خادمین ملت در دولت تدبیروامید با پیروی ازفرامین مقام معظم رهبری وهمگام با مردم فهیم ، قدرشناس وشریف دارالمومنین شهرستان دیلم باوجود اینکه اینکه شاهد از دست دادن شماری از هموطنان درحادثه جانگداز کشتی سانچی بوده ایم درراستای ایجاد امید ونشاط مضاعف به جامعه و خوشنودی روح امام وشهداء انشا ا... ویژه برنامه های بزرگداشت یاد ونام انقلاب را پرشورتر ازهیمشه برگزار نماییم.
منبع :  روابط عمومی    1396/11/11 14:13        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )