پنجشنبه 02 اسفند 1397
دراولین روز از دهه مبارک فجر فرماندار و روسای ادارات با امام جمعه شهرستان دیدارکردند (کدخبر: 1050)
دراولین روز از دهه مبارک فجر فرماندار و روسای ادارات با امام جمعه شهرستان دیدارکردند به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیلم :

به مناسبت دهه فجر و به منظور تجدید بیعت با آرمان های شهدای انقلاب ،فرماندار و روسای ادارات با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.
حسن اسماعیلی فرماندار دیلم در این دیدار دهه فجر را فرصتی مناسب برای خدمت رسانی به مردم عنوان کرد و بیان داشت : خدمات دولت در کل خدمت به نظام است و باید در بین مردم اطلاع رسانی شود. .
وی گفت: دولت اقدامات و دستاوردهای خوبی در شهرستان داشته است که مسئولان باید آنها را در دهه مبارک فجر برای مردم بازگو کنند.
فرماندار دیلم با تبریک آغاز ایام الله دهه فجر وعرض تبریک به بیان اهمیت روز 12 بهمن ماه ، سالروز بازگشت امام راحل (ره) به کشور پس از چندین سال تبعید و دوری از وطن اشاره کرد و افزود: استقبال بی نظیر مردم از بنیان گزار جمهوری اسلامی ایران در این روز ، خاطره های فراموش نشدنی ساخت که تا ابد در اذهان از نسلی به نسل دیگر منتقل میشود.
حجت الاسلام حسینی بوشهری نماینده ولی فقیه در شهرستان نیز گفت: باید یاد شهید رجایی و شهید باهنر و دیگر شهدا که جان خود را در راه اسلام از دست داده اند و تقارن آنرا با ایام فاطمیه  گرامی میداریم..
امام جمعه دیلم دهه فجر را آینه ای برشمرد که احکام اسلام در آن به مرحله ظهور رسید و یکی از برجستگیهای مهم امام را استفاده از فرصت ها دانست وگف: امام(ره) فرصت را از دشمن گرفت و به میهن بازگشت و در پیروزی انقلاب اسلامی نقش برجسته خود را ایفا کرد.
وی با اشاره به اداره راه امام وآرمانهایش گفت: امام هیچ وقت از آرمانهایش دست برنداشت و جایگاه رفیع ولایت را نهادینه کرد.
امام جمعه دیلم به نقش دشمن در فاصله انداختن بین مردم ومسئولین اشاره کرد و گف: یکی از آفت ها وآسیبها دوران انقلاب فاصله گرفتن مسئولان از مردم بود که متاسفانه دشمنان نیز بر همین مورد تاکید کردند و نباید بگذاریم این فاصله به عنوان آفت نهادینه شود.
منبع :  روابط عمومی    1396/11/12 20:33        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )