چهارشنبه 21 آذر 1397
کلینیک سیار دندانپزشکی شهرستان دیلم افتتاح شد (کدخبر: 1040)
کلینیک سیار دندانپزشکی شهرستان دیلم افتتاح شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیلم :
فرمانداردیلم درآیین افتتاح کلینیک سیار دندانپزشکی درمرکز بهداشتی و درمانی امام سجاد(ع) روستای سیاهمکان شهرستان دیلم گفت : با اجرای طرح تحول نظام سلامت توسط دولت تدبیر وامید سطح خدمات بهداشتی و درمانی ارتقا و عدالت در دسترسی به خدمات جامع سلامت به مردم محقق شده است.
حسن اسماعیلی اضافه کرد: کلینیک سیار دندانپزشکی با اعتبار 6 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد و 200 میلیون ریال نیز برای تجهیز آن هزینه شده است.
سرپرست شبکه بهداشت ودرمان دیلم در این آیین گفت: استان بوشهر برای پیشگیری و آموزش و مراقبت های اولیه بهداشت دهان و دندان پیشگام سایر استانهای کشور است.
محمود ذاکری افزود: دراین ارتباط 10 مرکز پیشگیری سلامت دهان و دندان در 10 شهرستان استان احداث و به بهره برداری رسیده و12 کلینیک سیار دندانپزشکی نیز به منظور پوشش اقشار کم درآمد و آسیب پذیر راه اندازی شده است.
وی گفت:جرم گیری، کشیدن دندان، فیشور سیلانت، ترمیم امالگام یک تا سه سطح، ترمیم کامپوزیت یک تا سه سطح از جمله خدماتی است که توسط کلینیک سیار دندانپزشکی ارایه می شود.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان دیلم اظهارداشت : کلینیک سیار دندانپزشکی طبق برنامه ریزی های بعمل آمده 2 روز در منطقه سیاهمکان، 2 روز در شهردیلم، یک روز در شهر امام حسن و یک روز در روستای عامری به مردم خدمت رسانی می کند.
وی خاطرنشان کرد: گروه های هدف این برنامه شامل همه کودکان زیر14 سال، زنان باردار و شیرده که کودک زیر یک سال دارند، افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد است.
منبع :  روابط عمومی    1396/9/14 16:56        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )