چهارشنبه 21 آذر 1397
فرمانداردیلم: خدمت رسانی به مردم در تعزیرات حکومتی شهرستان تسهیل می شود (کدخبر: 1036)
فرمانداردیلم: خدمت رسانی به مردم در تعزیرات حکومتی شهرستان تسهیل می شود به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیلم :
حسن اسماعیلی در آیین تکریم و معارفه رئیس اداره تعزیزات حکومتی این شهرستان بیان کرد : یکی ازمطالبه های همیشگی وبه حق مردم بویژه درفضاهای اجتماعی نبود رئیس دائم در اداره تعزیرات حکومتی شهرستان بود که این مشکل برطرف شد.

وی گفت : مدیران کل استان تنها تعلق به شهرستان بوشهر ندارند و باید برای برطرف کردن موانع وبررسی مسایل ومشکلات حوزه مدیریتی خود به شهرستان ها سرکشی کنند
.
فرماندار دیلم با تقدیر از تلاش ماموران نیروی انتظامی درزمینه حفظ امنیت تاکید کرد: نیروی انتظامی درارایه مصاحبه وگزارش های خود درزمینه کشف کالای قاچاق وممنوعه ازمبادی ایست و بازرسی شهید موسوی که مربوط به مردم این شهرستان نبوده دقت لازم را انجام دهد.

وی اظهارکرد: معیشت مردم این شهرستان از دیرباز وابسته به دریا ودریانوردی بوده و درصورت هرگونه مشکل درامرصادرات و واردات از گمرک ، اقتصاد منطقه متلاشی خواهد شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر نیز با تقدیر از فرماندار پرتلاش این شهرستان گفت: با افزایش نیروی انسانی و حضوردائمی رئیس اداره تابعه این مدیریت در دیلم، خدمت رسانی به مردم فعال ترخواهد شد.

زهرا افضلی نیا افزود: باید با ارتباط و تعامل با تمامی دستگاههای اجرایی وعملکرد مثبت سیستم نگاه مردم به این دستگاه را تغییر دهیم .
در این آیین علیداد سوادکوهی به عنوان سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی شهرستان دیلم معرفی و ازتلاش وزحمات علی گشتاسبی نیا سرپرست سابق تقدیر شد

.
منبع :  روابط عمومی    1396/10/19 13:13        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )