چهارشنبه 21 آذر 1397
برای توسعه، ایجاد اشتغال وامیدواری درجامعه، دست یاری به سوی تک تک سرمایه گذاران دراز می‌کنم (کدخبر: 1034)
برای توسعه، ایجاد اشتغال وامیدواری درجامعه، دست یاری به سوی تک تک سرمایه گذاران دراز می‌کنم به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیلم : 
عبدالکریم گراوند استانداربوشهردرنشست کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید شهرستان دیلم با تاکید بررفع موانع تولید و  فراهم شدن زمینه رونق تولید اظهار داشت: شهرستان دیلم دارای ظرفیت‌های مهم اقتصادی و تولیدی است که همه مسئولان استان بوشهر موظف به حمایت و همکاری با سرمایه‌گذاران و رفع مسائل و موانع آنها هستند.

وی با بیان اینکه برای رفع مشکلات حوزه تولید و اقتصاد باید دیدگاه‌ها مثبت باشد تاکید کرد: مشکلات طرح‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری با نگاه مثبت برای رفع موانع و گشایش کارها محقق می‌شود که باید مسئولان در این عرصه تلاش وافری کنند.

استاندار بوشهر با قدردانی از تلاش سرمایه‌گذاران و تولید کنندگان و با تاکید بر حمایت از فعالان این عرصه گفت: برای توسعه، ایجاد اشتغال وامیدواری درجامعه، دست یاری به سوی تک تک سرمایه گذاران دراز می‌کنم.

گراوند از تدوین برنامه ویژه برای ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در جامعه خبرداد و بیان کرد: دولت تدبیر و امید برای رفع موانع تولید، ایجاد اشتغال، رونق تولید و استفاده از ظرفیت‌های هر منطقه طرح‌های ویژه‌ای تدوین و عملیاتی کرده است.

وی، منطقه ویژه اقتصادی  شمال استان بوشهر در شهرستان دیلم را فرصت و ظرفیت مهمی برای توسعه  استان دانست و تصریح کرد: برای رفع مشکلات این منطقه ویژه نشست‌های تخصصی برگزار شد که به‌زودی تحولات قابل توجهی در منطقه ویژه شمال استان بوشهر ایجاد می‌شود.

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه ساخت سد دره امیری دیلم نقش مهمی در رونق کشاورزی این منطقه دارد گفت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده این سد با مشارکت وزارت نفت عملیاتی می‌شود.

منبع :  روابط عمومی    1396/10/12 17:25        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )