سه شنبه 26 دی 1396
در شرایط کنونی وظیفه همگان است که در تداوم مسیر امید آفرین کشور تلاش کنند
در شرایط کنونی وظیفه همگان است که در تداوم مسیر امید آفرین کشور تلاش کنند استاندار بوشهر گفت :

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیلم :
عبدالکریم گراوند در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان دیلم با تحسین از تیزبینی مردم استان بوشهر در جریان اتقاقات چند روز اخیر کشور و همراهی نکردن آنان با هنجارشکنان اظهار داشت: بوشهر از جمله استان هایی بود که نه تنها با جریان اخیر همراه نشد بلکه تمام شخصیت ها و جریان های مختلف سیاسی آن نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند.

وی بیان کرد: سردمداران مخالف نظام جمهوری اسلامی آشکارا به دنبال ایجاد ناامنی در کشور هستند و قصد دارند با آسیب رسانی به زیرساخت های در کشور ناامنی ایجاد کنند.

گراوند ادامه داد: امنیت ایران اسلامی در منطقه خاورمیانه نعمتی بزرگ است که باید قدردان آن باشیم.

استاندار بوشهر بابیان اینکه همه باید در راستای منافع ملی گام برداریم تصریح کرد: ردپای افرادی که با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عناد هستند به‌طور واضح مشخص است.

گراوند یادآور شد: بالاترین اجتماعات مردمی در جریان انتخابات ریاست جمهوری سال 1396 بود که مردم با جریان های فکری متفاوت دیدگاه های خود را بیان کردند.

وی افزود: رمز پیروزی و بقا نظام جمهوری اسلامی وحدت و برادری است که همگان باید نسبت به آن اهتمام ویژه داشته باشند.

استاندار بوشهر اظهار داشت: در این ارتباط مسئولان با نگاه خدمتگزاری باید از حداکثر ظرفیت خود استفاده و موانع فراروی بخش های مختلف و بویژه اقتصاد را برطرف کنند.

گراوند تاکید کرد: در شرایط کنونی وظیفه همگان است که در تداوم مسیر امید آفرین کشور تلاش کنند و اجازه هیچگونه دخالتی به بیگانگان برای دخالت در امور کشور را ندهند.

منبع :  روابط عمومی    1396/10/12 17:13        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :