چهارشنبه 21 آذر 1397
در شرایط کنونی وظیفه همگان است که در تداوم مسیر امید آفرین کشور تلاش کنند (کدخبر: 1033)
در شرایط کنونی وظیفه همگان است که در تداوم مسیر امید آفرین کشور تلاش کنند استاندار بوشهر گفت :

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیلم :
عبدالکریم گراوند در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان دیلم با تحسین از تیزبینی مردم استان بوشهر در جریان اتقاقات چند روز اخیر کشور و همراهی نکردن آنان با هنجارشکنان اظهار داشت: بوشهر از جمله استان هایی بود که نه تنها با جریان اخیر همراه نشد بلکه تمام شخصیت ها و جریان های مختلف سیاسی آن نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند.

وی بیان کرد: سردمداران مخالف نظام جمهوری اسلامی آشکارا به دنبال ایجاد ناامنی در کشور هستند و قصد دارند با آسیب رسانی به زیرساخت های در کشور ناامنی ایجاد کنند.

گراوند ادامه داد: امنیت ایران اسلامی در منطقه خاورمیانه نعمتی بزرگ است که باید قدردان آن باشیم.

استاندار بوشهر بابیان اینکه همه باید در راستای منافع ملی گام برداریم تصریح کرد: ردپای افرادی که با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عناد هستند به‌طور واضح مشخص است.

گراوند یادآور شد: بالاترین اجتماعات مردمی در جریان انتخابات ریاست جمهوری سال 1396 بود که مردم با جریان های فکری متفاوت دیدگاه های خود را بیان کردند.

وی افزود: رمز پیروزی و بقا نظام جمهوری اسلامی وحدت و برادری است که همگان باید نسبت به آن اهتمام ویژه داشته باشند.

استاندار بوشهر اظهار داشت: در این ارتباط مسئولان با نگاه خدمتگزاری باید از حداکثر ظرفیت خود استفاده و موانع فراروی بخش های مختلف و بویژه اقتصاد را برطرف کنند.

گراوند تاکید کرد: در شرایط کنونی وظیفه همگان است که در تداوم مسیر امید آفرین کشور تلاش کنند و اجازه هیچگونه دخالتی به بیگانگان برای دخالت در امور کشور را ندهند.

منبع :  روابط عمومی    1396/10/12 17:13        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )