چهارشنبه 21 آذر 1397
خدمات دهی صنعت نفت به ساکنان مناطق نفت خیز پیرامونی این صنعت ضروت دارد (کدخبر: 1029)
خدمات دهی صنعت نفت به ساکنان مناطق نفت خیز پیرامونی این صنعت ضروت دارد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیلم :
زنگنه: خدمات دهی وزات نفت به مناطق نفت خیز ضرورت دارد

 وزیر نفت گفت: خدمات دهی صنعت نفت به ساکنان مناطق نفت خیز پیرامونی این صنعت ضروت دارد و از محل طرح هایی که دراین مناطق اجرا می شود باید درصدی جدا از بحث های قانونی، به آنان اختصاص یابد.

به گزارش روابط عمومی فرماندای شهرستان دیلم :
 بیژن نامدار زنگنه در نشست با فرمانداران شهرستان های دیلم و گناوه و نماینده حوزه انتخابیه در مجلس در منطقه نفتی بهرگان امام حسن شهرستان دیلم بوشهرگفت :
 مشکل بزرگی که داریم این است که وقتی قرار است درصدی از درآمد نفت به مناطق نفت خیز اختصاص یابد، نمایندگان غیر نفت خیز در مجلس شورای اسلامی به این مهم رای نمی دهند و این اشتباه راهبردی است زیرا می خواهیم با مردم این مناطق زندگی کنیم و ارتباط داشته باشیم.
وی با بیان اینکه نیروهای اقماری یکی از مشکلاتی که تبدیل کردن وضعیت آنان به ثابت و ساکن نیز دنبال می شود، گفت: بهبود وضعیت نیروهای انسانی عملیاتی و واحدهای بهره برداری واقعی در فلات قاره و مناطق نفت خیز در اولویت برنامه های وزارت نفت قرار دارد.
زنگنه اظهارکرد: در دوره ای که وزیر نبودم، در عسلویه همه را اقماری کردند که ساکن کردن آنان سخت و دشوار است.
وی با اشاره به اینکه با مریضی های ساختاری سنتی روبرو هستیم که از این به بعد باید تلاش می کنیم ادامه پیدا نکند، گفت: دراین ارتباط ساعت ها جلسه برگزار شده که چه کاری صورت گیرد تا مردم و مجموعه نفت با هم زندگی کنند و مشکلات بوجود آمده را حل کنیم.
وزیر نفت اظهارکرد: عوارض آلایندگی مناطق نفتی را نیز دنبال خواهم کرد.
وی گفت: با هر کاری که به نفع شهرستان های گناوه و دیلم باشد، موافقم و از هیچ کوششی فروگذاری نخواهم کرد و درخواست های نماینده حوزه انتخابیه و فرمانداران شهرستان های گناوه ودیلم و ائمه جمعه را بجد بررسی و پیگیری خواهم کرد.
منبع :  روابط عمومی    1396/10/7 06:05        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )