چهارشنبه 21 آذر 1397
مجموعه ورزش های آبی و ساحلی با مشارکت و حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی در این شهرستان راه اندازی می شود (کدخبر: 1011)
مجموعه ورزش های آبی و ساحلی با مشارکت و حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی در این شهرستان راه اندازی می شود به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیلم :
حسن اسماعیلی در نشست کارگروه سرمایه گذاری شهرستان گفت : مجموعه ورزش های آبی و ساحلی با مشارکت و حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی در این شهرستان راه اندازی می شود.
وی بیان داشت : ازدیرباز زیرساخت های توسعه شهرستان به دریا و وجود ساحل گره خورده اما تاکنون از این نعمت و موهبت الهی برای توسعه و جذب گردشگر استفاده بهینه و قابل توجه ای نشده است.
حسن اسماعیلی ایجاد نشاط و شادابی را دربین مردم یکی از سیاست های دولت دانست و اظهارکرد: جانمایی مناسب برای راه اندازی کشتی مسافربری در ساحل دیلم دردست اقدام است که پس از بررسی های فنی محل آن تعیین می شود.
فرماندار شهرستان دیلم گفت : مراحل اخذ صدور پروانه باشگاه پیست اتومبیل رانی و موتور سواری ازطرف باشگاه مربوطه و تامین زمین آن از زمین های ملی مدنظر است که توسط دستگاههای مربوطه در دست پیگیری است.
وی افزود: با توجه به اخذ مجوز استفاده مردم از فرودگاه منطقه بهرگان امام حسن این شهرستان، در سال گذشته سرمایه گذار بومی استقبال کرد و مراحل اولیه آن در دست پیگیری است.
فرماندار دیلم اظهارکرد: اجرای یک طرح و برنامه عمرانی نیازمند فرایند کارشناسی است که به زمان و پیگیری درسطح استانی و حتی ملی نیاز دارد.
وی گفت: تازمانی که در خدمت مردم دیلم هستم از هیچ تلاشی برای توسعه و پیشرفت و سایر زمینه ها در این شهرستان کوتاهی نمی کنم.
منبع :  روابط عمومی    1396/8/21 11:31        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )